אולטראסוניק – טיפול להמסת שומן והצרת היקפים

אולטראסוניק – טיפול להמסת שומן והצרת היקפים2018-10-07T02:42:24+00:00

אולטראסוניק – טיפול ביתי להמסת שומן ולהצרת היקפים

כיצד מסייע מכשיר האולטראסוניק בעת הפעלת תכנית להמסת השומנים בגוף ולהצרת היקפיו

המסת שומן בעזרת אולטרסאונד הינו תהליך מוכר וידוע שבו מתרחשת פעולה הגורמת לפירוקן של חומצות השומן בעזרת גלי קול (“אולטרסאונד”).

תהליך פירוק זה מוכר בשם “ליפוליזה” – אינו כואב כלל וכלל ואינו מצריך ניתוח או פעולה פולשנית כלשהי להשגת המטרה של הצרת היקפי הגוף על ידי המסת השומנים.

במהלך הפעלתו מייצר האולטראסוניק גלי אולטרסאונד אשר יוצרים רטט המורגש כעיסוי חמים ומרגיע ובמקביל מקלים על זרימת הדם, שורפים ומביאים להמסתו של השומן ומגבירים את קצב חילוף החומרים.

אותם תאי שומן שאנו מכוונים להמיסם הם בעלי רקמה אדיפוציטית (“Adipose tissue”) וניתן לתאר אותם למעשה כקיר דק של תאים שאינו מחובר לתאים אחרים בגוף.

גלי האולטרסאונד שחודרים לגוף יוצרים מיקרו בועות החודרות לתאי השומן ויוצרות אי יציבות ולחץ רב ע”י התפוצצותם בתוך אותם תאים.

אי יציבות זו אשר גורמת לפיצוץ ממברנות האדיפוציטים (תאי השומן) מובילה לשחרורן של מיקרו בועיות גז (אדים) אלה בכך שהן יוצרות חורים קטנים דרכם מתאפשר אותו שחרור לחץ הנקרא בשפה המקצועית – Cavitation – “המסת שומן”.

מדידת טמפרטורת העור תצביע על התחממות באזור המטופל כתוצאה מהתפוצצות בועיות אלו והמסת השומן התת עורי.

פעולה נוספת שמתרחשת בעת הפעלת מכשיר האולטראסוניק הינה רטט קולי בתדר גבוה אשר ממריץ מאוד את מחזור הדם ואת קצב חילוף החומרים בתא.

וויברציות גלי הקול הללו גורמות לרקמות להילחץ, להתחכך אחת בשניה וכתוצאה מחום החיכוך – להתרחב.

​אותו הלחץ שנוצר בעקבות התהליך, ממריץ את הפעילות והתחלופה של הצלוליט ובכך גורם להמסת צלוליט שכידוע, מובילה להצרת היקפים בכך שאותם שומנים או תאי צלוליט שדאגו למלא את הנפח ולגרום להיקף גדול יותר באותו אזור ספציפי שטופל – כעת נמסו ואינם דוחפים יותר את אותן הרקמות כלפי חוץ.

למרות שתהליך זה של המסת השומן הסתיים, תפקידם של גלי הקול נמשך וכעת מטרתו היא לסייע מסייעים בניקוז עודפי הנוזלים והשומנים אשר נמסו בתהליך ולנווט אותם אל מחוץ לגוף כפסולת.

ככל שתדר האולטרסאונד יהיה גבוה יותר כך החדירה תהיה עמוקה פחות – בתדר של 1 מיליון פעימות בשנייה מרחק החדירה לעור יהיה כ3 ס”מ בעוד שבתדר של 3 מיליון פעימות בשנייה החדירה תהיה כ 1.5 ס”מ.

דרגת החדירות לעור משתנה מאזור לאזור.

יכולתם של גלי אולטרסאונד לחדור עמוק יותר דרך רקמות עור טובה יותר מיכולתם בחדירה לעומק באזור למשל בו מצויה רקמת שריר אשר סופגת חלק מאותם הגלים.

אותה ספיגה של גלי קול מתבטאת גם בהחזרתם אשר יוצרת הצטברות אנרגיית חום בנקודת החיבור של השריר והעור.

הצרת היקפים באמצעות גלי אולטרה סאונד

הצרת היקפים באמצעות גלי אולטרסאונד

הזמינו עכשיו את המכשיר הביתי אולטראסוניק להמסת שומן
×
אנחנו זמינים גם בwhatsApp עבורכם