אולטראסוניק – טיפול פנים משולב

אולטראסוניק – טיפול פנים משולב2018-10-07T02:45:35+00:00

אילו טיפולי פנים ניתן לבצע באמצעות מכשיר האולטראסוניק

טיפול משולב הכולל אולטרסאונד, טיפול גלווני ואור אינפרא אדום

טיפול משולב זה הוא הפתרון המושלם לטיפול פנים מקצועי ויסודי אשר תוצאותיו ייראו היטב על גבי העור המטופל.

תרומתן של קרני אור אינפרא אדום רחוק (FIR) מתבטאת בהרחבתן של הנקבוביות ופתיחתן לטובת ספיגה מואצת וטובה יותר של חומרי הזנה ולחות ובמקביל קרניים אלו ידועות גם בעידוד התחדשותם של התאים בגוף.

מטרתו של הטיפול באמצעות השימוש בגלווני יון שלילי (-) היא לגרימת החדרה טובה יותר של מוצרי הקוסמטיקה השונים אל תוך נקבוביות העור.

ולבסוף, גלי אולטרסאונד בעוצמה גבוהה מחדירים את הלחות, קוסמטיקה ואת חומרי הטיפוח השונים בצורה עמוקה יותר לעור.

טיפול פנים משולב אולטראסוניק ואור אינפרא אדום רחוק עם רטט קולי חזק יעילים להחדרת כל סוגי הלחויות לעומק העור להמרצתו האינטנסיבית ולהרמה של עור רפוי עד לקבלת מראה עור מוצק ואחיד יותר.

השימוש במכשיר אולטראסוניק לפנים מתאים לא רק לטיפולי פנים אלא גם להעלמת קמטים באמצעות אותם הטיפולים באזורים השונים בגוף בהם רוצים לקבל אפקט של עור מוצק, מתוח וצעיר.

מיצוק עור הפנים והעלמת קמטים

מלבד היותו מכשיר טיפול להמסת שומנים בגוף, משלב האולטראסוניק גם מספר טיפולי פנים באמצעות יצירת רטט אולטרסאונד בתדר גבוה וייחודי של 1.7 מיליון פעימות בשנייה.

רטט זה יעיל מאד להגברת חדירות העור ולהחדרת חמרי לחות קוסמטיים ומוצרי קוסמטיקה דרך הקרום המבודד של העור ובכך למעשה מיישם המכשיר את הפונקציה העיקרית של הוספת מים לתאים והחדרת חומרי לחות והזנה לעור – פעולות המובילות ומסייעות למיצוקו של העור ולהעלמת קמטים.

אותו רטט שמייצר האולטראסוניק מגיע ישירות ובאופן עמוק גם לשכבת ההיפודרמיס ובכך משפר גם את תמיכתו של העור בידי רקמות החיבור.

טיפול הפנים המשולב בעזרת אולטראסוניק למעשה מרים ומותח את העור ותורם למיצוק העור.

מכיון שפונקציות אלה מסייעות בעיקר למתיחתו ולמיצוקו של העור מושגת התוצאה הרצויה הסופית והיא – העלמת קמטים, החלקתם והקניית מראה צעיר ומתוח יותר לעור הפנים שעם הזמן וחולף השנים התעייף והחל להדלדל ולהתקמט.

ניקוי ועיסוי לימפטי – טיפול לניקוי וחידוש עור הפנים והגוף

בכדי להגיע לתוצאות מקסימליות של אותם אפקטים המושגים בעת הטיפול למיצוק העור ולהעלמתם של הקמטים, אותן תנודות של גלי קול בעוצמה של 1.7 מיליון פעימות בשנייה גורמות גם להסרתם של התאים המתים ולניקוי הפסולת מנקבוביות העור.

תוך כדי אותן תנודות משתתפים גם גלי מיקרו זרם במהלך הטיפול אשר תורמים את חלקם בכך שהם מסייעים לספיחת שאריות פסולת מעומק העור, לניקוי ולחיטוי יסודי של העור, ולהכנת העור לספיגה טובה ועמוקה יותר של חומרי הלחות.

תהליך זה שמוביל לספיגה טובה יותר של חומרי הלחות הכרחי ונחוץ לטובת קבלת מראה ברור ובולט של עור מוצק יותר ופחות מקומט.

התחדשות עור הפנים מתאפשרת גם באמצעות קרני אור אינפרא אדום רחוק אשר ידועות בתרומתן לחידוש ולהאצת צמיחתם והתפתחותם של תאי העור.

הזמינו עכשיו את המכשיר הביתי אולטראסוניק להעלמת קמטים
×
אנחנו זמינים גם בwhatsApp עבורכם