גלווני אינפרא אדום – כיצד הוא עובד

גלווני אינפרא אדום – כיצד הוא עובד2018-10-07T03:38:00+00:00

כיצד עובד מכשיר גלווני אינפרא אדום?

שילובן של טכנולוגיית גלווני וטכנולוגיית אינפרא אדום וכיצד הן מסייעות לטיפול בעור הפנים

מכשיר הגלווני אינפרא אדום עובד על ידי הפעלתן המשולבת של שתי טכנולוגיות בצורה מקבילה הנקראות טכנולוגיית גלווני וטכנלוגיית אור אינפרא אדום.

שילובן והפעלתן זו לצד זו של אותן טכנולוגיות במהלך הטיפול הנעשה באמצעות המכשיר ידועה כחיונית ומועילה ביותר לטיפולים שונים בעור הפנים.

האפקטים המתקבלים על גבי עור הפנים ועל מראה הקמטים כתוצאה מהעובדה שגלווני אינפרא אדום משלב טיפול בקרני אור אינפרא אדום רחוק ובמקביל מיישם טיפול במיקרו זרם (הכולל גם רטט פיזי) מרשימים במיוחד ובאים לידי ביטוי בצורה של הבהרת פיגמנטציה העלולה להיגרם כתוצאה מהשמש או פיגמנטציה שמקורה בהריון ובצורות של העלמת קמטים והצערה כללית של מראה העור המעניקות מראה צעיר יותר באופן כללי של אותו מטופל/ת.

בהמשך ניתן לקרוא כיצד עובדת כל אחת מהטכנולוגיות הנ”ל המיושמות בגלווני אינפרא אדום ועל השפעתן בעת טיפול בעור הפנים להצערתו ולהבהרת פיגמנטציה וכתמים שונים בעור.

מהי טכנולוגיית גלווני ומה תרומתה להצערת העור ולטיפול בפיגמנטציה

טכנולוגיית גלווני התגלתה לראשונה על ידי אחד מחלוצי חקר החשמל – הפיזיולוג האיטלקי לואיג’י גלווני (1737-1798).

גלווני היה אדם בעל תארים רבים אשר כללו בין היתר: M.D ברפואה ותואר פרופסורה באנטומיה אותם הוא למד באוניברסיטת בולוניה שבאיטליה.

במהלך מחקריו בתחום הפיזיולוגיה עסק גלווני בעיקר בבדיקת הקשר בין פעילות חשמלית לפעילות עצבית והגיע למסקנה כי העצבים אכן נושאים אותות חשמליים ומושפעים מהם.

טכנולוגיית הגלווני המיושמת במכשיר גלווני אינפרא אדום מבוססת על הזרמת עקצוצים עדינים מאד של חשמל על גבי העור והיישר לתוך עצביו.

מכיוון שעצבים אלו ידועים כאחראים בין היתר גם לתופעת הקמטים, ניתן על ידי טיפול באמצעות מכשיר גלווני אינפרא אדום להביא להצערתו של העור
ולהעלמתם של קמטים אלו.

טכנלוגיית גלווני ידועה גם כטיפול יעיל בפיגמנטציה שזוהי תופעה אשר באה לידי ביטוי בצורה של כתמים המופיעים על העור, ובכך לסייע בהבהרתם – תהליך ששמו המקצועי הוא הבהרת פיגמנטציה.

הרטט אשר נגרם כתוצאה מטכנולוגיית הגלווני והעקצוצים החשמלים גורמים לעצבי העור להגיב בין היתר בצורה של פתיחת הנקבוביות – מה שמביא להמרצתו הכללית של הדם, לחילוף ולאספקת חומרי הזנה ולחות לעור בקצב מהיר יותר ובתדירות גבוהה יותר.

פעולה זו מאטה באופן כללי את תהליך ההזדקנות והתעייפותו הטבעית של העור ולחידושם של תאי העור.

בכך למעשה תורמת טכנולוגייה זו המיושמת במכשיר גלווני אינפרא אדום לטיפול כולל בעור הפנים ולאנטי אייג’ינג המקנה מראה צעיר וחלק.

מהי טכנולוגיית אינפרא אדום ומה תרומתה להצערת העור ולטיפול בפיגמנטציה

טכנלוגיית האור המיושמת במכשיר גלווני אינפרא אדום מבצעת שחרור בצורת גלים של קרני אור אינפרא אדום אופטיות בתדר של 630 ננומטר.

גלים אלו המוקרנים על גבי העור במהלך הטיפול מגבירים ומעודדים את חידושם ושיקומם של תאי העור אשר התעייפו עם השנים וכתוצאה מגורמים סביבתיים כמו השמש, לכלוך, מזג אוויר ורמת לחות.

תהליכים אלו של חידוש ושיקום התאים מתבטאים בארגונם מחדש של סיבי הקולגן המעניקים למעשה לעור את גמישותו.

לצד החזרת הגמישות לעור באמצעות קרני האור האינפרא אדום ומכיוון שקרניים אלו ידועות בתרומתן לחידושם המהיר של התאים, יתרחשו גם התופעות הבאות אשר כוללות בין היתר:

  • חידושם של תאי עור שפיגמנט הצבע שלהם נפגע ובכך תתרחש הבהרת כתמי פיגמנטציה בעור
  • חידושם של תאי כלי דם ובכך שיפור הזרימה של הדם הכוללת אספקה חיונית של ויטמינים, חמצן ולחות לעור
  • שיקומם של נימי דם מורחבים המופיעים על גבי הפנים ובכך להביא להקטנתם ואף להעלמתם

מכיוון שפעולת האינפרא אדום פועלת על כל התאים בבת אחת ניתן יהיה להבחין במספר תוצאות העשויות להופיע במקביל ובצורה של שיפור מהיר במראה העור, מיצוק העור, העלמת קמטים הנובעים מאיבוד גמישותו של העור או כתוצאה טבעית של הזמן, העלמת קמטי הבעה, והצערה כללית של מראה עור הפנים לצעיר, רענן ומתוח.

ארבעת הפעולות המתקבלות משילובן של טכנולגיית גלווני ואינפרא אדום

ניקוי העור:
חיטוי אנטי בקטריאלי והרחקת חיידקים המזיקים לעור באופן כללי

ניקוי באמצעות מכשיר הגלווני אינפרא אדום

ליפטינג – מתיחת העור והצערתו:
עיסוי גלווני אינפרא אדום להרמת העור ומיצוקו על ידי אפקט משולב של מתיחה, מילוי קמטים והעלמתם

ליפטינג באמצעות מכשיר הגלווני אינפרא אדום

הזנה והחדרת חומרי לחות:
עיסוי גלווני לייעול החדרת הלחות לעור, מילוי והעלמת קמטים בצידי העיניים (קמטי הבעה) ולהצערת העור

הזנה באמצעות מכשיר הגלווני אינפרא אדום

עיסוי לימפטי וחידוש תאים:
עיסוי במיקרו זרם גלווני ואור אינפרא אדום לחידוש תאי העור, הזרמת יעילה של הדם ולהבהרת פיגמנטציה , כתמי שמש וכתמים אחרים בעור

עיסוי לימפטי באמצעות מכשיר הגלווני אינפרא אדום

הזמינו עכשיו את המכשיר הביתי גלווני אינפרא אדום להבהרת פיגמנטציה והצערת העור
×
אנחנו זמינים גם בwhatsApp עבורכם