הסרת שיער ביתית בלייזר

הסרת שיער ביתית בלייזר2018-11-11T12:57:59+00:00

הסרת שיער ביתית בלייזר

הסרת שיער ביתית באמצעות מכשירי לייזר

כיום מוצעים טיפולי לייזר להסרת שיער במכונים השונים אך בשל הקידמה הטכנולוגית יצאו בשנים האחרונות לשוק מכשירי לייזר ביתיים אשר יעילותם בטיפול להסרת שיער ביתית בלייזר זהה אם לא טובה יותר מאלו של המכונים.

העיקרון של טיפול זה הינו זהה כמעט לחלוטין לאלו הניתנים במכונים למעט מספר הבדלים קטנים אך משמעותיים:

 • עלויות הטיפול
 • כמות הטיפולים אל מול המחיר
 • הריצות לתורים
 • יעילות הטיפולים

אמנם עוצמות הלייזר המיושמות במכונים הינן גבוהות יותר כתוצאה מהספק גבוה יותר של המכונות עצמן, מצליחים המכשירים הביתיים לעמוד בגבורה עם אותן המשימות ומספקים ביעילות את אותן התוצאות המתקבלות באמצעות טיפול להסרת שיער ביתית בלייזר.

בשל העובדה הפשוטה שמכשירי הלייזר הביתיים אינם מגבילים את כמות השימושים יכול המטופל לבצע טפיול זה עד לקבלת תוצאות המשביעות את רצונו – דבר שבמכוני הלייזר היה כרוך בתשלומים ובהוצאה כספית נוספת.

אם כך, אין כל ספק כי עם מרוץ השנים הופכת זירת המכשירים הביתיים לתחרותית יותר אל מול הטיפולים המסורתיים אשר בעבר (אך גם כיום) היו ניתנים בידי ספקי שרות מצד שלישי וטורפת מחדש את כל כללי המשחק באמצעות מחירים תחרותיים, נוחות הטיפולים ויעילותם.

זירה תחרותית זו כוללת בתוכה בין היתר גם תחום הסרת השיער הכה נחשק וזאת על ידי מתן אפשרות לביצוע טיפול אפקטיבי וזול של הסרת שיער בלייזר – גם בבית.

מכשירי לייזר ביתיים להסרת שיער

בעידן של היום כמעט בכל בית עשירי ישנו מכשיר לייזר להסרת שיער ביתית אשר מטפל ביעילות רבה בבני המשפחה המעוניניים בגוף חלק ונקי משערות.

מכשירים אלו מתקדמים מאד מבחינה טכנולוגית, קלים ונוחים לשימוש וחלקם אף אושרו על ידי הFDA האמריקאי.

אישור זה למעשה נותן למכשירי הלייזר חותמת הכשר על יעליותם ובטיחותם הרבה.

תוצאות הטיפול באמצעות מכשירי הלייזר הביתיים הן לא פחות טובות מאלו של המכונים ולרוב יושגו אף תוצאות טובות יותר בעזרת מכשירים אלו אשר מסייעים בהשגת מראה גוף חלק ונקי משערות בצורה אפקטיבית ביותר.

קיימים כיום בשוק מספר לא קטן של מכשירי לייזר ביתיים להסרת שיער וזאת בשל פיתוח מואץ של חברות המכשור האסתטי אשר הבינו כי תחום זה של הסרת שיער ביתית טומן בחובו סכומי עתק של כסף אשר מוזרם למכונים.

כיצד פועלים מכשירי הלייזר הביתיים להסרת השיער

פעולתם של המכשירים הביתיים מבוססת על אותו העיקרון של מכוני הלייזר להסרת שיער למעט העובדה שהם מנטרלים את הצורך להתרוצץ ולקבוע תורים לאותם מכונים.

למעט רמת העוצמה של קרן הלייזר המוקרנת במכונים, דרכי הטיפול של המכשיר בשערה ובזקיק השערה נשארות זהות ומביאות בהצלחה לתוצאה המיוחלת של גוף נקי משיער.

מכשירים אלו משתמשים בטכנולוגיית הלייזר שלמעשה נמנית תחת קטגוריית האור (יחד עם אינפרא אדום, אור כחול, אולטרא סגול וכו’) ומנצלת את החום המופק ממנו לטובת הרס זקיק השיער.

כמו במכוני הלייזר, גם מכשירים ביתיים אלו משחררים פולסים (הבזקים) של לייזר אשר חודרים את העור באמצעות השיערה וישירות לתוך הזקיק אשר ניזוק מעוצמת החום אשר מופקת מהבזק זה.

יתרונות

למכשירי הלייזר להסרת שיער ביתית יתרונות רבים אשר באים לידי ביטוי כמעט בכל גורם אשר משפיע על החלטתו של כל מטופל לפני ההחלטה המשמעותית אם לבצע את הטיפול בבית או דווקא במכון.

לטיפולי הסרת שיער ביתית בלייזר יתרונות חד משמעיים בכל ההיבטים הבאים:

 • זמינות הטיפול
  מכיוון שהמכשירים הם ביתיים, הסבירות לפספס טיפול היא נמוכה יותר (ההשלכות של פספוס טיפול קשורה לגורם קריטי בתהליך הסרת השיער והוא מחזורי הגדילה של השערה).
 • עלויות
  ישנם הבדלי עלויות משמעותיים בין טיפולי הסרת שיער בלייזר במכונים לעומת טיפולי הסרת שיער באמצעות מכשירי לייזר ביתיים.
 • מחירים
  מחירו של טיפול אחד בודד במכוני הלייזר עשוי להשתוות למחירו של מכשיר לייזר ביתי להסרת שיער – דבר המוביל לחסכון של אלפים רבים של שקלים.
 • נוחות
  מכיוון שמכשירי הלייזר הם קטנים וקומפקטיים, הם מאפשרים טיפול בנוחות רבה של סלון הבית, חדר השינה או אפילו בחדר האמבט.
 • יעילות
  כפי שנאמר, תוצאות הטיפול להסרת השיער באמצעות מכשירי לייזר ביתיים הינן גבוהות ואפקטיביות ביותר.
 • כמות הטיפולים
  למעט העובדה שיש להחליף נורה מדי פעם (עלות זניחה ביותר), אין כל הגבלה על כמות הטיפולים באמצעות המכשיר הביתי.
  במידה וישנו תקציב המוגדר לטובת השגת התוצאה זהו יכול היות גורם מכריע בהחלטה שבין הטיפול במכוני הלייזר לבין טיפול עצמאי באמצעות מכשיר ביתי.
 • כמות משתמשים
  אין כל מניעה או חשש לשימוש במכשיר על ידי מספר אנשים.
  כל עוד אין בעיה מבחינת היגיינה וניקיון, מספר לא מוגבל של בני המשפחה יכולים להנות מיתרונות המכשיר הביתי להסרת שיער מגופם באמצעות לייזר.
 • בטיחות
  מכשירים אלו מגיעים עם מנגנוני בטיחות הדואגים למניעת שחרור הבזק אור באין מגע מלא עם פני העור, מה שמבטיח כי העין לעולם לא תיחשף להבזק זה ולא תיפגע כתוצאה ממנו.

חסרונות

למרבית שמחתינו, מלבד הצורך לרכוש מדי פעם נורה חד ולמעט העובדה שטיפול באמצעות מכשיר ביתי – מצריך מאיתנו לעבוד ולבצע את הטיפול בעצמנו, למכשירים אלו אין הרבה חסרונות וניתן למנות אותן על כף יד אחת.

יהיו את אלו שיטענו שטיפולים אלו לא עזרו להם אך ישנה סבירות גבוהה כי הם התעלמו מההגדרות הברורות המפרטות על איזהגוון עור אין להשתמש במכשיר ועל איזה צבע שיער הטיפול לא ישפיע.

מכשירים להסרת שיער ביתית בלייזר
×
אנחנו זמינים גם בwhatsApp עבורכם