המסת שומן בגלי רדיו

המסת שומן בגלי רדיו2018-10-07T14:15:07+00:00
RF-body-sculpting-get-details

המסת שומן בגלי רדיו

מילוי פרטים המסת שומן בגלי רדיו

הצרת היקפים על ידי המסת שומן בגלי רדיו (“RF”)

טיפול להצרת היקפים המתבצע בטכניקת המסת שומן בגלי רדיו (RF) הינו פיתוח כחול לבן אשר במהלכו נעשה שימוש ביכולתם של גלים אלו ליצור חום רב באזור אליו הם מתנקזים – מסתמך על עיקרון אנרגיית החום המסייעת בפעולת המסת השומן באיזורי ריכוז גבוהים של תאי שומן או צלוליט.

השימוש בגלי רדיו מיושם ברפואה המודרנית במספר תחומים נוספים אולם למרות ששימוש זה די נפוץ, מתקיימים עליו עדיין מחקרים רבים לטובת שיפורו ושיפור התוצאות אותן הוא מספק בתחום טיפול המדובר.

גם טיפול זה נחשב לאחד מבין היעילים והוא אינו פולשני ואינו מכאיב.

אופן הטיפול

טיפול זה כולל אלחוש או הרדמה מקומית של האיזור בו הוא מתבצע וזאת בשל החום שנוצר בעת הטיפול לטובת פעולת ההמסה.

במהלך הטיפול “משודרים” גלי רדיו אל עבר האזור הרצוי בו רוצים להמיס את השומן העודף אשר חודרים את שכבות העור ומגיעים עד לרקמות העמוקות הכוללות את רקמות השומן ובהם הצלוליט ותאי השומן עצמם.

המפגש של גלי הרדיו עם אותן הרקמות והתאים גורמים לחימומן לטמפרטורה היכולה להגיע עד למעלה מ40 מעלות צלזיוס.

כתוצאה מחימום זה מתרחשים מספר דברים באזור המטופל:

  • ריכוך תאי השומן והמסתם המתבטאת בהפיכתם לנוזליים יותר
  • התרחבות מוגברת של הרקמות ושל תאי השומן והצלוליט
  • זרימת דם מוגברת

ריכוך תאי השומן מביא לכך שהמעטפת החיצונית של התא הופכת לרכה וגמישה יותר עד כדי הפיכתה לנוזל ובכך מתאפשר השחרור של השומנים הכלואים בתאים אלו.

היות והמעטפת הופכת לרכה וכתוצאה מההתרחבות של השומן הכלוא הנגרמת מהחום (כמו כל חומר אחר המתרחב כתוצאה מחום) – דוחף כעת השומן הכלוא את המעטפת כלפי חוץ ומפעיל עליה לחץ, שילוב אשר מביא לבסוף לבקיעתה של המעטפת ולשחרור אותו שומן אשר היה כלוא לתוך זרם הדם.

זרימת הדם המוגברת מסייעת “לשטוף” את אותם שומנים שהפכו נוזליים כתוצאה מתהליך ההמסה החוצה מהגוף כחלק מפעולת ניקוי הפסולת של הגוף.

משך הטיפול

אורכו של טיפול אחד הוא בין 45 דקות לשעה ורבע וזאת בשל הצורך לאלחש את המקום לפני התחלת הטיפול.
באנר המסת שומן בקור

תופעות לוואי

תהליך הטיפול להצרת היקפים בגלי רדיו עובר ללא תופעות לוואי בולטות, אינו כואב ולעיתים אף נעים.

בדומה מאד לאפקט המתקבל בעור לאחר לידה ייתכן ולאחר סיום הטיפולים יוותרו שאריות עור רפויות כתוצאה מההשמנה אשר גרמה למתיחתם וכעת שהוסרו שומנים אלו לא נותר הגורם שדחף וגרם למתיחתו של העור.

ניתן לטפל בעור רפוי זה על ידי ניתוחים פלסטיים להסרת עור רפוי או מיותר בדיוק כפי שנשים רבות עושות לאחר שהן יולדות.

עלויות ומחירי הטיפול

המחיר לסדרת טיפולי המסת שומן בגלי רדיו עשוי להגיע לכמה אלפים טובים של שקלים לאזור טיפול אחד כאשר ככל שהאזור גדול יותר, כך גדל גם המחיר.

  • סדרה של טיפולים לאזור גדול: 6000 ש”ח – 10,000 ש”ח (תלוי במכון המטפל).
  • סדרה של טיפולים לאזור בינוני: 4000 ש”ח – 7,000 ש”ח (תלוי במכון המטפל).
  • סדרה של טיפולים לאזור קטן: 3000 ש”ח – 6,000 ש”ח (תלוי במכון המטפל).

טיפול אחד יגיע למחיר של עד 700 ש”ח וזאת בהתאם לגודל האזור.

ייתכן ויהיו מכונים אשר מחיר הטיפול אצלם והעלות הכוללת של טיפול להמסת השומנים בגלי רדיו לא ירדו מ13,000 ש”ח כאשר מנגד, מחירי המכשירים הביתיים המספקים את אותו טיפול נמוכים הרבה יותר ומצדיקים את עלותם.

עלותם של מכשירים אלו הוא נמוך ביותר ונע בין 1300 ש”ח  ל-3600 ש”ח בלבד ובניגוד לעוצמות גלי הרדיו בהם משתמשים המכונים המצריכים הרדמה מקומית – בעת טיפול באמצעות המכשירים, אין כל צורך בכך.

יעילות הטיפול ותוצאות

יעילות הטיפול להמסת שומן בגלי רדיו אשר מוביל להצרת ההיקפים נחשבת לבינונית וזאת אך ורק בשל היחס שבין התוצאות המתקבלות אל מול העלות הסופית – שלהשגתן יש לבצע סדרה של טיפולים הכוללת כ- 10 טיפולים אשר עשויים להסתכם בסכומים לא קטנים בכלל.

גם טיפול זה מצריך התמדה במקביל לשמירה על תזונה נכונה ומאוזנת ועל תפריט בעל ערך קלורי נמוך וכמו כן מומלץ גם לבצע פעילות ספורטיבית לטובת שימור התוצאות שסיפק לנו טיפול זה.

קיימים גם מכשירים ביתיים אשר עובדים על עיקרון גלי הרדיו ומשלבים במקביל גם טכנולוגיות משוכללות נוספות לטובת שיפור התוצאות ואף לשיפור מראה העור באזור המטופל.

כמו כל מכשיר ביתי הנרכש לשימוש אישי, גם למכשירים אלה אין כל הגבלה על כמות הטיפולים – עובדה המבטיחה תוצאות מרביות בעלות נמוכה ביותר.

כמובן שתמיד מומלץ לשמור על תזונה בריאה ועל תפריט בעל ערך קלורי מאוזן כמו גם לבצע פעילות ספורטיבית על מנת לשמר את התוצאות של הגוף המחוטב שסיפק לנו אותו טיפול להמסת שומן באמצעות גלי רדיו.

מכשירים להצרת היקפים
×
אנחנו זמינים גם בwhatsApp עבורכם