המסת שומן בקור

המסת שומן בקור2018-10-07T13:21:30+00:00
Cryolipolysis-get-details

המסת שומן בקור

טופס-יצירת-קשר-המסת-שומן-בקור-601

הצרת היקפים באמצעות המסת שומן בקור (“cryolipolysis”)

קונספט השיטה של המסת שומן בקור (“criolipolisis”) המסייעת להצרת היקפי הגוף פותח לאחר שניצפה שינוי על ידי מספר רופאים ברמות השומנים בגוף לאחר חשיפה לתנאי קור ברמות מסויימות ובאופן התגובה של תאי השומן לקור.

עם המשך המחקר נמצא כי תאי שומן מושמדים על ידי המסתם כאשר הם נחשפים לקור בטווח טמפרטורות ספציפיות – כזה אשר אינו מסב נזק לרקמות ואיברים אחרים בגוף.

טיפול זה אינו פולשני, אינו מכאיב ואינו מצריך הרדמה.

אופן הטיפול

בניגוד לטיפולים האחרים אשר מבוססים על חום ורטט, הטיפול בקור להמסת שומנים מכוון דווקא להרס תאי השומן מתוך ההנחה כי תאים אלו גדלים ומתפתחים אך ורק בתנאי החום הרגילים והנוחים של הגוף.

מכת הקור הניתנת במהלך הטיפול גורמת לתאים אלו להתכווץ (כידוע, קור גורם לכיווץ בניגוד לחום שגורם להרחבה) ולשבש את המשך קיומם והתפתחותם התקינה – מה שמוביל בסופו של יום להמסתם ולהפיכתם נוזליים.

כתוצאה מתהליך ההמסה אמורים תאים אלו של שומן להישטף עם זרם הדם אל מחוץ לגוף – פעולה המתאפשרת ביתר קלות לביצוע ברגע שתפקודם וקיומם התקין של אותם תאים ניזוק וכתוצאה מכך הפכו לנוזליים.

משך הטיפול

זמן טיפול אחד אורכו כשעה אחת בלבד ולאחריו ניתן לחזור במהירות לשגרת פעילות יומיומית.
באנר המסת שומן בקור

תופעות לוואי

לטיפול באמצעות קור כאמצעי להמסת השומן אין תופעות לוואי מיוחדות למעט תחושת הקרירות המורגשת בעת הטיפול עצמו, ותחושת החום שתורגש לאחריו בליווי אדמומיות קלה עד בינונית אשר תובחן גם היא.

תיווצר נפיחות בצורת פנים המכשיר (יניקת הוואקום המאפשרת התמקדות באיזור ספציפי) ומסביב לאזור המטופל אשר תימשך זמן קצר בלבד לאחריו.

עלויות ומחירי הטיפול

עלותו של טיפול אחד בודד (לטענת המכונים המספקים שרות טיפולים זה – טיפול אחד לאזור הוא כל הנדרש) נעה בין 1,300 ש”ח ל2,500 ש”ח ולאחר מכן יש להמתין תקופה ארוכה עד לקבלת התוצאות.

עם זאת, התפתחות הטכנולוגיה הביאה לכדי מצב שכיום ניתן ליישם את טיפול המסת שומן בקור אפילו בנוחות של הבית וזאת באמצעות מכשיר ביתי ייעודי אשר לתוכו הוכנסו למעשה כל אותן הטכנולוגיות הפועלות במכשירים המסורבלים שבמכוני הטיפול (למעט פעולת היניקה שמאפשרת התמקדות באיזור קטנים וספציפיים).

בשל כך עלויות הטיפול להמסת שומן בקור ירדו משמעותית עד לכדי כך שמכשיר ביתי שכזה עולה רק 989 ש”ח ואין הוא מגביל את כמות הטיפולים / איזורי השומן אליהם אנו מכוונים.

בנוסף לכך, המכשיר ניתן לשימוש בין בני משפחה / חברים / חברות וכו’ – עובדה המוזילה משמעותית את הוצאות הטיפול אילולא היו מתבצעות במכונים השונים.

קראו מידע נוסף אודות מכשיר ביתי להמסת שומן בקור

יעילות הטיפול ותוצאות

יעילותו של טיפול זה נחשבת לבינונית עד גבוהה ולרוב ניתן יהיה לצפות בתוצאותיו המלאות לאחר כשלושה חודשים (זאת בשל מחירי הטיפול אשר לא מאפשרים לכל קשת האוכלוסייה לטפל בתדירות גבוהה באיזורים הבעייתיים המכילים שומן עקשן – כזה שקשה במיוחד להיפטר ממנו).

מכיוון שמדובר בטיפול אחד בלבד לפרק זמן של כאחת לחודש – יש להמתין זמן רב לתוצאותיו (שגר ושכח..) ומכיוון שמחיר טיפול בודד זה אינו זול ואף מגיע לאלפי שקלים – אין כל הצדקה לשיטת טיפול זו.

גם בשל העובדה שכמו בכל טיפול – התוצאות אינן נצחיות ובמידה והשומנים יחזרו נאלץ להוציא סכומי כסף נכבדים שוב ולהמתין תקופה ארוכה בשנית עד שנדע אם בכלל הטיפול תרם כלל וכלל להמסת השומנים.

עם זאת, פיתוחו של המכשיר הביתי (“Slim Freezer”) הוביל למציאות חדשה ואופטימית הרבה יותר בכל הקשור להמסת שומן בקור, ליעילותו ולתוצאותיו של טיפול זה.

בזכות מכשיר זה ניתן כיום לטפל במספר איזורים (כמובן ללא הגבלה בכמויות הטיפול) ולחזור עליהם מתי שרק צריך (עד שלמעשה משיגים את התוצאה הרצויה של הפחתת כמויות השומן והצרת היקפי הגוף) – והכל במחיר זול בהרבה ממחירו של טיפול בודד אחד במכונים.

קראו מידע נוסף אודות מכשיר ביתי להמסת שומן בקור

מכשירים להצרת היקפים
×
אנחנו זמינים גם בwhatsApp עבורכם