מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות2018-10-23T00:28:41+00:00

הצהרת פרטיות – אתר מדיהום

תקנון זה נכתב בלשון זכר אך כל הנאמר בו מתייחס לנשים ולגברים כאחד.

אנו במדיהום מכבדים את פרטיותכם ומשקיעים מאמצים רבים בהגנה על המידע האישי של כל הגולשים באתר.

בתקופה זו ובכלל, לפרטיותם של הגולשים באינטרנט ובמדיהום בפרט – ישנה חשיבות עליונה והיא כוללת כל פיסת מידע שהגולשים משאירים באתר, הדרך בה מידע זה נאסף, איזה שימוש נעשה בו וכיצד הוא נשמר.

אנו במדיהום מתחייבים לשמור על פרטיותכם בכל פעילות הקשורה ומתרחשת אצלנו באתר.

מידע אישי

מדיהום לא תמסור, תחלוק או תמכור כל מידע אישי ו/או פרטי זיהוי של משתמשים (שמות, כתובות, מספרי טלפון וכתובות דואר אלקטרוני) הנאסף באתר, שלא למטרות שיווקיות הנוגעות למדיהום.

במידה ותחליט מדיהום לחלוק מידע עם חברות צד ג’ לצרכי שיווק, תישלח הודעה אישית לכל משתמש וזה יוכל לבחור אם להמשיך ולקבל חומרים שיווקיים אלו או אם להסירו מרשימה זו.

מכיוון שמידע הוא מרכיב חשוב לכל עסק, מדיהום מתייחסת למרכיב זה בדיוק כמו בכל נכס עסקי כזה או אחר החשוב לה , מטפלת בו בצורה מקצועית ומקנה חשיבות רבה לכל הנוגע למידע אישי של הגולשים שלנו.

מדיהום אינה משווקת ו/או אוספת מידע במודע על קטינים מתחת לגיל 13.

אופן השימוש במידע

השימוש במידע הנאסף באתר מדיהום משמש אך ורק למתן שרותים הקשורים למוצרים הנמכרים באתר ו/או למטרות שיווק מוצרים אלו על ידי עדכון הגולשים במבצעים העשויים להיות רלוונטיים עבורם ולעניין אותם.

כתובות דואר ודואר אלקטרוני משמשות במקביל גם למתן מידע אודות מוצרים שנרכשו באתר, שרות לקוחות, מידע הנוגע להזמנות ולמעקב אחר משלוחים.

מכיוון שמדיהום עובדת בשיתוף עם ספקים חיצוניים, אתרים אחרים ותכניות שותפים, ייתכן שמדי פעם יעשה שימוש במידע שנאסף באתר כדי להגדיל את ההיצע עבור הלקוחות.

כחלק מתפקודו השוטף של אתר מדיהום מופעלים לצורכי שיווק ו/או שילוח (לדוגמא – דואר ישראל) ולכן יש צורך לשתף עימם את המידע הרלוונטי של הלקוחות הרלוונטיים עבור ביצוע משימותיהם – כל זאת במידה הנדרשת בלבד.

מידע יימסר גם במקרה ותידרש מדיהום להיענות לזימון לדין ו/או לכל דרישות משפטיות אחרות המחייבות אותה על פי חוק לעשות כך.

סליקת אשראי ואבטחה

חלק מהמידע באתר עובר דרך חברות האשראי וחברות הסליקה לטובת הגנה ממעשי תרמית ונוכלות, מניעת פרצות אבטחה ומניעת סיכונים אחרים הקשורים במתן פרטי אשראי ובהעברתם.

מדיהום משתמשת באמצעים להצפנת המידע, בחומות אש ובטכנולוגיות נוספות בכדי להגן על המידע האישי שלכם ולמנוע חדירה לא מורשית או שימוש לא ראוי.

אופן איסוף המידע

מדיהום אוספת מידע באתר בהסתמך על הפעולות המתבצעות בו.
האמצעים השונים לאיסוף המידע הכוללים תשאול, אשר במהלכו אתה מתבקש (שם, טלפון, כתובת, דואר אלקטרוני) למסור את המידע.

תשאול זה יכול להופיע כאשר הגולש מעוניין בהצעה לשירות, בעת הצטרפות לרשימת תפוצה, בעת רכישת מוצר, מגיש מועמדות למקום עבודה, עונה לסקר או משתתף במבצעים השתתפות במבצעים כאלה או אחרים וכו’.

ייתכן גם ויעשה שימוש ב”קוקיס” ו/או בטכנולוגיות דומות בכדי לאסוף מידע על הביקורים באתר, דפים נצפים, משך הגלישה, מענה לתכתובות מיילים המגיעים מאיתנו – מידע אישי או מידע הנאסף ללא זיהוי.

כלי דיווח אלו עשויים לשמש אותנו בפיתוח האתר והתכנים המוצגים בו, כדי שנוכל להתאימו לצרכים של הגולש בו, לתחומי העניין שלו ולמה שהוא מחפש.

אמצעים אלו ניתנים לחסימה על ידי הגולשים באמצעות הגדרות בדפדפן ו/או במכשיר בו הם גולשים אם כי פעולה זו עשויה לשבש את השימוש בחלק מהאתר והשרותים הניתנים בו.

Analytics וAdWords של גוגל

השימוש בגוגל אנליטיקס מאפשר לנו לקבל מידע חלקי ולא מזוהה על אופן השימוש באתר ובתכניו.
באמצעות מידע זה לא אנו לא נחשפים לפרטים אישיים של הגולש אלא אך ורק נעזרים בו בכדי להבין את אופן והתנהגות הגלישה באתר מדיהום, אילו דפים נצפים יותר ואילו פחות וכיצד לשפר אזורים חלקיים או שלמים באתר בכדי להביא לשיפורו ולשיפור חווית הגלישה בו.

באמצעות גוגל אדוורדס אנו מאבחנים ומזהים טוב יותר את הדפים מהם בוצעה מכירה וזאת בכדי ללמוד ולשפר את אופן הפרסום בפלטפורמה זו.

אתם יכולים לקרוא כיצד ניתן לבטל את אפשרות המעקב של הפרסומות המוצגות באמצעות גוגל אדוורדס בקישור הבא:

http://www.google.com/settings/ads

הטמעות (Iframe)

ייתכן ובאתר מדיהום יעשה שימוש להצגת תכנים היישר מאתרים אחרים בצורת הטמעה באתר ולכן הצהרת פרטיות זו איננה תקפה לגביהם.

סליקת האשראי באתר (אך ורק טופס מילוי פרטי הכרטיס) מבוצע על ידי הטמעת טופס הסליקה באיי-פריים והוא למעשה דף סליקת אשראי מאובטח אשר מסופק על ידי חברת הסליקה עצמה ומאובטח באמצעותה (במקביל ובנוסף להגנת SSL המבוצעת על ידי האתר).

חזרה לדף הבית
×
אנחנו זמינים גם בwhatsApp עבורכם