סיפאלי – Cefaly

סיפאלי – Cefaly2018-10-06T18:13:34+00:00

מהו הסיפאלי?

“סיפאלי” – מכשיר לטיפול במיגרנה ולהקלה על כאבי ראש חזקים

הסיפאלי (“Cefaly”) הוא מכשיר רפואי ייחודי וראשון מסוגו בעולם המשמש לטיפול במיגרנות ובכאבי ראש חזקים ועוצמתיים.

כחלק ממהלך הטיפול, מפחית מכשיר הסיפאלי את עוצמת כאבי הראש המלווים למיגרנה ומקנה הקלה משמעותית גם בהתקפות עתידיות אשר גם הן יגיעו בתדירות נמוכה יותר.

גם במהלך התקפת המיגרנה עצמה ניתן להרגיש באמצעות הסיפאלי הקלה חלקית ברמות ובעוצמות הכאב אשר תורגש כבר בדקות הראשונות של הטיפול עצמו.

בין היתר ומלבד ההפחתה בכאבי המיגרנה, תפקידיו הנוספים והלא פחות חשובים של הסיפאלי בתהליך הטיפול הם לנסות ולדחות את הופעת המיגרנה הבאה ועל ידי כך למעשה להפחית את תדירותן של ההתקפות.

תהליך זה מהווה בעצם את מניעתה של המיגרנה.

בזכות הסיפאלי יכולים עתה הסובלים ממיגרנות ומכאבי ראש טורדניים לשרוד אחת מכל ארבע התקפות מיגרנה וזאת מבלי ליטול תרופות או משככי כאבים ועל ידי כך להקטין ולצמצם את הכנסתם של כימיקלים מזיקים לגוף.

הסיפאלי משתמש בטכנולוגיית הTENS אשר פעולתה באה לידי ביטוי באמצעות גירוי מרכז הכאב של המוח – פעולה הגורמת לייצור מוגבר של אנדורפינים (משככי כאבים טבעיים של גוף האדם).

ייצור מוגבר זה של האנדורפינים והאינטראקציה שלהם עם העצבים, מסייע ביעילות לטיפול במיגרנה ומפחית בצורה משמעותית את עוצמות כאבי הראש.

מכשיר הסיפאלי פותח באירופה ולאחרונה קיבל את אישור הFDA האמריקאי שהתקבל לאחר סדרה מקיפה של מחקרים אשר הצביעו על כך ששימוש בסיפאלי על בסיס קבוע מביא להפחתה קריטית בתדירות הופעת המיגרנה ולהקלה משמעותית בעוצמות כאבי הראש.

סיפאלי – איכות חיים ללא מיגרנות

למה לכם לסבול מכאבי ראש חזקים וממיגרנות?

השיבו לעצמכם את איכות החיים מבלי התקפות המיגרנה וללא כאבי ראש חזקים!

מכשיר הסיפאלי הוא פתרון רפואי מדהים אשר יעזור לכם בהפחתת תדירות המיגרנות באופן משמעותי ויקל על כאבי הראש החזקים והבלתי נסבלים.

השימוש במכשיר יכול להתבצע בנוחות ובפרטיות של ביתכם, ובאותה מידה ניתן גם לקחת אותו אתכם ולהשתמש בו מתי שמרגישים צורך.

עקרון הפעולה של מכשיר הספאלי לטיפול בכאבי ראש ובמיגרנות נוסה ונבדק במשך כמה שנים וסקירות מדעיות מכובדות אישרו את האפקטיביות של עקרון זה ואת יעילותו של המכשיר כטיפול מוצלח למיגרנות.

אתם לא חייבים לסבול!
הצטרפו לאלפי מטופלים ברחבי העולם שמצאו פתרון יעיל לבעיית המיגרנה וכאבי הראש.

סיפאלי – תוציאו לכם את זה מהראש.

הזמינו עכשיו את המכשיר הביתי סיפאלי לטיפול במיגרנות ובכאבי ראש חזקים

ביקורות והמלצות על מכשיר הסיפאלי

מה כתבו לקוחותינו על הטיפול במיגרנות או בכאבי הראש שלהם באמצעות מכשיר הסיפאלי
רכשתי את המכשיר לפני כשנה לטיפול במגרנות קשות מהן סובלת ביתי. לאחר מספר טיפולים חלה הטבה וככל שהמשיכה בטיפול עוצמת ההתקפים פחתה, כיום מעט התקפים ובעוצמה נמוכה – אין ספק כלל שהמכשיר מעולה!!! מפחית ומונע כמעט כל התקף מיגרנה. תודה על איכות החיים שקיבלה
ענת סלוצקין
אחרי שבועיים של שימוש בסיפאלי אני מרוצה מהתוצאות. בהחלט ממליצה. לכמה זמן מספיקה האלקטרודה?
רונית ל.
חייבת להגיד לכם תודה. עברתי את כיפור ללא מיגרנות מזה שנים
מיכל נגד
כשיר סיפאלי למיגרנות – מדהים ונפלא אין דברים כאלה!!! ביתי סובלת ממיגרנות קשות מזה 3 שנים וניסתה את כל התרופות , הזריקות והטיפולים הרפואיים וגם האלטרנטיביים ושום דבר לא הצליח לעזור לה אתמול רכשתי את מכשיר הסיפאלי ואחרי טיפול של 40 דקות במיגרנה חזקה שכללה בחילות נעלמה המיגרנה ונעלמו הבחילות כאילו לא היו. פשוט תודה ענקיתשהבאתם אאת הפלא הזה לישראל. , זאב​אהבתי ·
זאב בן פורת, (דרך פייסבוק)

הוספת תגובה על מכשיר הסיפאלי

כחלק משיפור השרות באתר מדיהום ולטובת שיפור חווית השימוש במכשיר הסיפאלי נשמח לשמוע את חוות דעתכם על מוצר זה, המלצותיכם ואם יש – אז גם ביקורות.

הוספת תגובה
ניתן להגיב גם בדף הפייסבוק שלנו

×
אנחנו זמינים גם בwhatsApp עבורכם