סיפאלי – כיצד הוא עובד

סיפאלי – כיצד הוא עובד2018-10-07T01:47:44+00:00

כיצד עובד מכשיר הסיפאלי

מכשיר הסיפאלי משתמש בפולסים חשמליים אשר מגרים וגורמים לגירוי ולהפעלתו של העצב המשולש.
כידוע, שני סוגים של תאים מגיבים היטב לגירוי חשמלי: תאי שריר ותאי עצב.

הסיפאלי תוכנן לעבוד ולהשפיע באופן ספציפי על תאי העצב הגורמים לנו למעשה את כאב הראש המורגש בעת התקפת מיגרנה.

על ידי העברת דחפים חשמליים עדינים, בטוחים ונטולי כאב (באמצעות אלקטרודות – עליהן נרחיב בהמשך) ישירות ובצורה סלקטיבית היישר אל העצב המשולש (המשמש בין היתר גם כמנגנון ליצירת אנדורפינים), נאלץ עצב זה להתחיל בתהליך הפקתם.

אנדורפינים אלו כאמור, ידועים כמשככי כאבים טבעיים של הגוף המסייעים בהקלה והפחתתם של הכאבים התוקפים אותנו בזמן מיגרנה.

מכשיר הסיפאלי מתחבר מלפנים למדבקה המשמשת כאלקטרודה המוצמדת על גבי המצח ונתמך בשני צדדיו על גבי האוזניים (בדיוק כמו הרכבת משקפיים).

הטכנולוגיה המתקדמת של הסיפאלי מאפשרת מנגנון משוב אלקטרוני המאפשר להתאים את עוצמת הדחפים החשמליים לדרישות הספציפיות של המשתמש הבודד וזאת בכדי לייעל את תהליך הטיפול במיגרנה ולהקנות תחושה נוחה יותר המתאימה לכל מטופל ומטופל באופן אישי.

כיצד מטפל הסיפאלי במיגרנה

כידוע, מיגרנה היא כאב ראש חד וחזק ההולם ומורגש לעתים קרובות בצידו האחד של הראש – כאשר כל תזוזה רק מחמירה ומגבירה את עוצמות הכאב שלרוב יהיו מלוות בתחושת בחילה או בהקאות ואפילו חשיפה לצלילים ולאור עשויה לגרום להגברתו ולתחושת אי נוחות נוראית.

מכשיר הסיפאלי הינו יחודי וראשון מסוגו בעולם וזאת עצם היותו יעיל גם כטיפול אפקטיבי במיגרנה וגם למניעתן.

המכשיר מסייע ומקל על הסובל (אם כי באופן חלקי) על ידי כך שהוא מפחית בצורה משמעותית את עוצמת כאב הראש, מרגיע את המטופל ומקנה לו אווירה נינוחה יותר התורמת לטיפול מוצלח במיגרנה עצמה.

ביכולתו של הסיפאלי גם להפחית את תדירותן של התקפות המיגרנה ואף במקרים מסויימים עשוי המכשיר להעלימן לתקופות זמן ארוכות – מה שלמעשה הופך אותו למכשיר רפואי יעיל ביותר למניעת מיגרנות.

לאחרונה קיבל המכשיר את אישור הFDA האמריקאי, וזאת בנוסף לאישור הCE האירופאי.

כיצד מסייע הסיפאלי למניעת מיגרנות

מלבד היותו של מכשיר הסיפאלי טיפול אפקטיבי למיגרנה, יכול גם המכשיר להוות פתרון מצויין למניעתה.

מכיוון שפעולתו הישירה של הסיפאלי על העצב המשולש יוצרת הגברה טבעית של כמות האנדורפינים המיוצרים בגוף, סף הכאב של המטופל למעשה עולה אף הוא ורמות כאבי הראש שבעבר לא נתנו מנוחה או גרמו לאי נוחות הופכות אט אט לבלתי מורגשות.

מכיוון שהתקפת מיגרנה היא למעשה תהליך אשר יכול להתרחש בשלבים – ועל ידי זיהוי נכון של התסמינים הכלולים בכל אחד מהשלבים, אנו יכולים לזהות ולדעת כי מיגרנה עומדת לתקוף ולנסות למנוע אותה באמצעות הסיפאלי  – טרם ההתקפה עצמה.

לעיתים יתכן ומניעת המיגרנה תהיה מושלמת וההתקפה תחלוף לה מבלי שנרגיש ולעיתים עשויה ההתקפה להימשך – אם כי בעוצמות כאב נמוכות יותר.

חשוב לציין – מניעת מיגרנות באמצעות הסיפאלי אינה מתרחשת ביום אחד וזהו תהליך שיש לבצע אותו בהתמדה ולאורך זמן בכדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר למטופל.

אחוז גבוה מהמטופלים אשר נעזרים בסיפאלי גם כטיפול למיגרנה וגם למניעתה מדווחים כי לאחר תקופה לא ארוכה של שימוש במכשיר והפעלתו במצב מניעה (אחת מתכניות הטיפול המובנות במכשיר עצמו) – מורגשת הפחתה משמעותית בעוצמות כאב הראש ובתדירות הופעת המיגרנה.

בנוסף, שיטה זו של מניעת מיגרנה יכולה גם להחליף או לפחות להפחית באופן משמעותי את הצריכה של תרופות ומשככי כאבים למיניהם.

הזמינו עכשיו את המכשיר הביתי סיפאלי לטיפול במיגרנות ובכאבי ראש חזקים
×
אנחנו זמינים גם בwhatsApp עבורכם