קיור אקס – “Cure-EX”

קיור אקס – “Cure-EX”2018-10-06T21:13:46+00:00

מהו הקיור אקס – “Cure-EX”?

“קיור אקס” – מכשיר ביתי לטיפול בפטרת ציפורניים

קיור אקס (“Cure-EX“) הינו מכשיר ייחודי וראשון מסוגו בעולם המיועד אך ורק למטרת טיפול בפטרת ציפורניים.

הקיור אקס מבוסס על טכנולוגיית לייזר חדישה ומתקדמת אשר יעילותה והשפעתה על החלמתן של ציפורניים הנגועות בפטרת הוכחה מדעית ועל פעולה משולבת המקרינה אור כחול ומתבצעת במקביל.

מכשיר הקיור אקס פותח בישראל ותוכנן על ידי מיטב הטכנולוגים ובליוויים של דרמטולוגים ופרופסורים מהמובילים בעולם בתחום רפואת העור ובפרט בתחום פטרת הציפורניים.

קיור אקס – הטיפול היעיל ביותר בתופעת הפטריות בציפורניים

טיפול בפטרת הציפורניים באמצעות מכשיר הקיור אקס מצריך 7 דקות בלבד לציפורן הנגועה בפטרת ומקנה ביעילות מירבית תוצאות מדהימות הניתנות להבחנה כבר לאחר 4 שבועות.

הקיור אקס מייתר את הצורך בריצות ובקביעת תורים למכוני הטיפול השונים, אינו מצריך נטילת תרופות או כדורים מזיקים, ואינו כרוך בעקירתה של הציפורן או בהמסתה ובכך מאפשר לכם להיפטר מפטרת הציפורניים בצורה קלה, נוחה ופשוטה – ובפרטיות ביתית מושלמת!

במבחן עלות מול תועלת וביחס לשאר הטיפולים הקיימים כיום בשוק (הכוללים בין היתר טיפולי לייזר במכונים, נטילת כדורים, משחות, עקירת הציפורן והמסה של הציפורן) מנצח הקיור אקס ובגדול – הן מבחינת יעילותו והן מבחינת עלות הטיפול הסופית בפטרת – הקיור אקס יעיל וזול יותר בצורה משמעותית וחד משמעית.

למכשיר יש תקן CE אירופאי, אישור משרד הבריאות הישראלי וכבר היום נמצא בתהליך רישום הFDA האמריקאי ורישום כפטנט עולמי.

אם גם אתם סובלים מפטריה באחת מציפורניי הידיים או הרגלים ומחפשים להחזירה למראה הטבעי והאסתטי שלה, תוכלו להשיג זואת בקלות ובמהירות, בנוחות ובפרטיות המלאה של ביתכם – ומבלי להיוותר עם חורים בכיסים!

תוצאות הטיפול של הקיור אקס בפטרת ציפורניים אשר לבסוף יבטיחו ציפורן בעלת מראה בריא ונקי יהיו טובות ומהירות הרבה יותר מכל אלטרנטיבה אחרת.

הזמינו עכשיו את המכשיר הביתי קיור אקס לטיפול בפטרת ציפורניים

ביקורות והמלצות על מכשיר קיור אקס (Cure-EX)

מה כתבו לקוחותינו על טיפול בפטרת באמצעות מכשיר הקיור אקס
At last! Someone with real exsrteipe gives us the answer. Thanks!
Simone

הוספת תגובה על מכשיר הקיור אקס

כחלק משיפור השרות באתר מדיהום ולטובת שיפור חווית השימוש במכשיר הקיור אקס נשמח לשמוע את חוות דעתכם על מוצר זה, המלצותיכם ואם יש – אז גם ביקורות.

הוספת תגובה
ניתן להגיב גם בדף הפייסבוק שלנו

×
אנחנו זמינים גם בwhatsApp עבורכם