קיור אקס – כיצד הוא עובד

קיור אקס – כיצד הוא עובד2018-10-07T01:38:55+00:00

כיצד עובד מכשיר הקיור אקס

טכנולוגיית הקיור אקס אשר מסייעת לטפל בפטרת ציפורניים

במהלך עבודתו מיישם מכשיר הקיור אקס 2 טכנולוגיות עיקריות הפועלות במקביל וידועות כיעילות ביותר לטיפול בפטריות שבציפורניים:

  • לייזר רך – קרניי לייזר המוקרנות בפולסים (פעימות) קצרים אשר מטרתם היא חדירה לרקמות העמוקות שבציפורן הנגועה.
  • אור כחול – הקרנה רציפה של אור כחול הפועל ומשפיע אך ורק על שטח הפנים החיצוני של הציפורן.

מטרת הלייזר
מטרתו של הלייזר בזמן פעולתו של מכשיר הקיור אקס היא לגרום ליצירה מוגברת של מולקולות ATP בתאי מיטת הציפורן (החלק הנמצא מתחת לציפורן ועליו מתפתחת למעשה הפטרייה) ובתאי הפטרייה עצמה (תהליך המסייע גם במניעת הדבקתה החוזרת של אותה הציפורן בפטרת).

מולקולות ה- ATP הן למעשה “מטבעות האנרגיה” של התא, דהיינו, מולקולות עתירות אנרגיה אשר מאפשרות קיום של מגוון תהליכי חיים בתוך התא.

האנרגיה לצורך בניית מולקולות אלו מתקבלת על ידי חמצון חומרי גלם אורגניים המגיעים אל התאים מהמזון שאנו אוכלים כאשר המשך קיומו של כל תא תלוי לחלוטין ביכולתו להמשיך ולייצר את מולקולות ה- ATP תוך כדי קבלה סדירה של חומרי הגלם האורגניים.

קרן הלייזר הנפלטת ממכשיר הקיור אקס מספקת אנרגיה אשר מגבירה ומזרזת את ייצור מולקולות ה- ATP בתאי מיטת הציפורן ובתאי הפטרייה – אך בעוד שתאי מיטת הציפורן ממשיכים לקבל מהגוף אספקה סדירה של חומרי גלם אורגניים, התאים הפטרייתיים אינם מצליחים להשלים את כמות חומרי הגלם האורגניים הנדרשת לקיומם, לא מייצרים מספיק ATP, ובשל כך מתים – דהיינו, התחלתו של תהליך ההחלמה של הציפורן.

לפיכך, מתבצעים כאן שני תהליכים במקביל:

  • גדילה מואצת של תאי ציפורן חדשים ובריאים באזור המטופל.
  • הרס תאי הפטרייה עצמה שבציפורן.

מטרת האור הכחול
תפקידו של האור הכחול כחלק מתהליך הטיפול בפטרת ציפורניים הוא למעשה מניעת הדבקה חוזרת ונשנית של אותה ציפורן וזאת על ידי הרס תאי פטרייה הנמצאים על גבי שטח הפנים החיצוני של הציפורן.

בכך – הזיהום הפטרייתי אינו מועבר מציפורן נגועה לאלו הבריאות אשר נמצאות בסמוך לה – ועל ידי זאת למעשה נמנע תהליך ההדבקה מחדש בפטרת בציפורניים.

יש לציין כי בכדי לקבל תוצאות אפקטיביות ויעילות מהטיפול בפטרת ציפורניים קיימת חשיבות רבה לשימוש יומיומי מתמשך באמצעות מכשיר הקיור אקס.

רק שימוש יומיומי וסדיר יגרום לדלדול מאגר חומרי הגלם האורגניים בתאי הפטרייה ולפגיעה בייצור הסדיר של מולקולות ה- ATP אשר יביאו לבסוף להשמדת הפטרייה שבציפורן ולריפוי יעיל ומהיר של פטרת הציפורניים.

הזמינו עכשיו את המכשיר הביתי קיור אקס לטיפול בפטרת ציפורניים
×
אנחנו זמינים גם בwhatsApp עבורכם