ריג’ו – Reju

ריג’ו – Reju2018-10-27T17:18:35+00:00

מהו הריג’ו?

Reju – “ריג’ו” מכשיר לטיפול בקמטים ולאנטי אייג’ינג

טיפול בעור הפנים והתחדשותו של העור באמצעות מכשיר הריג’ו העושה הפועל באמצעות טכנולוגיית האור.

מכשיר הריג’ו הינו מכשיר קטן המתאים לכף יד ומבוסס על דיודה פולטת אור (LED) התורמת להתחדשות עור הפנים, מסייעת בטיפול בקמטים אשר עם הזמן המופיעים על גבי הפנים של כולנו (אנטי אייג’ינג) ומשפרת בצורה משמעותית מרקמו של העור.

מכשיר הריג’ו הוא הפתרון המושלם למראה פנים קורן, חלק וצעיר יותר.

המכשיר הביתי לטיפול בקמטים פותח על ידי הממציאים של מכשירי לייזר בטכנולוגיית הIPL אשר מסייעים ומביאים להתחדשות מהירה של העור ולאפקט אנטי אייג’ינג כללי.

פעולת המכשיר הביתי לטיפול בקמטי הפנים ולאנטי אייג’ינג מבוססת על טכנולוגיית הHF ובעצם מכניסה לביתכם עולם חדש של טכנולוגייה מתקדמת המטפלת ומתמקדת בבעיית העלמת הקמטים, הצערת העור ומספקת עבורכם טיפול אנטי אייג’ינג מושלם המספק תוצאות קליניות טובות וארוכות טווח!

הכל בנוחות ובפרטיות של ביתכם.

טיפול להצערת העור וטיפול בקמטים באמצעות אור הLED האדום הוכח כמפחית את מראה הקמטים והקמטוטים והוכח כי הוא משפר את מרקם העור, צבעו ואת גוונו – תוצאות אלו הן למעשה תוצאותיו הסופיות של טיפולי האנטי אייג’ינג למיניהם.

למה מיועד המכשיר הביתי לטיפול בקמטים ולאנטי אייג’ינג?

עם התקדמות הגיל ובשל הצטברותם של נזקים סביבתיים, מאבד עור הפנים את גמישותו וכתוצאה מאיבוד זה מתחיל העור לקבל מראה הכולל קמטים, כתמי עור ונקבוביות מוגדלות.

ריג’ו – המכשיר הביתי לטיפול בקמטים ולטיפול אנטי אייג’ינג – מיועד לנשים ולגברים המעוניינים לעכב תהליכים אלו, ואף להשיבם לאחור ככל שניתן.

בעזרת פעולתו של מכשיר הריג’ו תוכלו לשמור על מראה עור חלק,צעיר ורענן לאורך זמן רב.

השימוש במכשיר הביתי לטיפול בקמטים מיועד בעיקר לשימוש באזור הלחיים, המצח, הצוואר וסביב העיניים, ובכלל לאזורים להם רוצים להקנות אפקט אנטי אייג’ינג אמיתי ואיכותי אשר יחזיק וישמור אפקטים אלה לזמן רב.

הזמינו עכשיו את המכשיר הביתי ריג

ביקורות והמלצות על מכשיר הריג'ו

מה כתבו לקוחותינו על טיפול בקמטים ואנטי אייג'ינג באמצעות מכשיר הריג'ו
טרם נוספו תגובות. נשמח לשמוע את חוות דעתכם
אתר מדיהום

הוספת תגובה על מכשיר הריג’ו

כחלק משיפור השרות באתר מדיהום ולטובת שיפור חווית השימוש במכשיר הריג’ו נשמח לשמוע את חוות דעתכם על מוצר זה, המלצותיכם ואם יש – אז גם ביקורות.

הוספת תגובה
ניתן להגיב גם בדף הפייסבוק שלנו

×
אנחנו זמינים גם בwhatsApp עבורכם